tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk

www.urobsisam.sk | www.mojdom.sk

Denne aktualizované e-magazíny o bývaní pre všetkých kreatívnych ľudí

www.asb.sk

Najväčšia databáza odborných článkov z oblasti stavebníctva

www.jagastore.sk

Knihy, skriptá a časopisy o bývaní, architektúre a stavebníctve

www.mojdom.sk

Mojdom.sk je denne aktualizovaný portál pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú inšpiráciu ako vylepšiť svoje bývanie, potrebujú poradiť pri stavbe alebo rekonštrukcii svojho príbytku či návrhu záhradného priestoru.
Prejsť na web

www.urobsisam.sk

Urobsisam.sk je jedinečný portál pre všetkých domácich majstrov. Kreatívni a zruční čitatelia tu nájdu množstvo pracovných postupov, ktoré im poradia, ako si môžu svojpomocne vyrobiť užitočné a originálne predmety.
Prejsť na web

www.zahrada.sk

Potrebujete poradiť so svojou záhradou či balkónom? Neviete, kedy čo vysadiť a ako sa starať o trávnik, kvety či úžitkové hriadky? Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti? Navštívte unikátny web o záhrade!
Prejsť na web

www.asb.sk

Asb.sk je odborný stavebný portál na dennej báze prinášajúci dôležité a zaujímavé informácie pre všetkých profesionálov pohybujúcich sa v oblasti stavebníctva, stavebného developmentu a architektúry.
Prejsť na web

www.jagastore.sk

Zámerom e-shopu jagastore.sk je ponúknuť zákazníkom čo najviac dostupnej literatúry z oblasti stavebníctva, architektúry a bývania od viacerých slovenských i českých vydavateľov.
Prejsť na web

www.pohodo.sk

Jedinečný vyhľadávač nábytku. Webový portál, na ktorom nájdete všetko čo práve hľadáte, či už ide o kreslo, vázu alebo kúpeľňovú batériu. Portál združuje ponuky mnohých relevantných e-shopov a ušetrí vám množstvo času.
Prejsť na web