tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk
Tvorivé bývanie
Kúpiť toto číslo | PREDPLATNÉ | Archív vydaní | E-verzie časopisov

 
Ako by podľa vás vyzeral dokonale strávený zimný večer? Vychutnali by ste si ho v spoločnosti ľudí alebo vás, naopak, láka predstava domácej pohody, kde by ste chvíľku voľna venovali radšej sebe?
Keď som sa nad touto otázkou zamýšľala ja, uvedomila som si, že dokonalý večer v mojom podaní musí byť rozhodne s mojimi blízkymi. Všetci by sme sa zišli v dobrej nálade, na chvíľku by sme zabudli na všetky starosti i problémy a užili si túto magickú rodinnú atmosféru. Za jedným veľkým stolom by sme si rozprávali vtipné príhody, ktoré by sme prehlušovali silnými decibelmi smiechu. Prehrabávali by sme sa v starých albumoch a úsmevne spomínali na staré časy. Pomedzi všetky tie zaujímavé historky by sme si pochutnávali na dobrotách, sŕkali zo sladkého punču a nezabudli pritom ďakovať, ako veľmi nám je dopriate.
Ja viem, že predstavu o perfektnom večere má každý z nás inú. Ale nech je akákoľvek (či už v pyžame so strapatými vlasmi, alebo v ligotavých šatách v hojnej spoločnosti), to najdôležitejšie je, aby sme si tieto okamihy užili a cítili sa pri nich šťastne.
A keďže zima je čochvíľa tu, prajem vám, aby aj zdanlivo všedné a tmavé dni naplnili radostné pocity a aby ste si toto čarovné obdobie užili bez zhonu a naháňania sa. Lebo, verte mi, to podstatné aj tak v žiadnom supermarkete nekúpite. Zato maličkosti, ako sa k niekomu pritúliť alebo mu povedať, ako veľmi mu na vás záleží, dokážu spríjemniť celý deň. Tak aby bolo takýchto šťastlivých dní čo najviac! ♥

Michaela

 

 

Fotogaléria z časopisu:

 

Na nákupe
■ Aha! Čo sme našli
■ Nalaďte sa dizajnovo

V interiéri
■ 20 praktických rád do zimného interiéru
■ Prehľad dekorácií
■ Zariaďujeme kúpeľňu
■ Nohy v teple
■ Obklopení spomienkami

Bon appétit
■ Med, dar nebies i zeme
■ Zdravé maškrtenie

Na návšteve
■ Dizajnový byt

Rastliny
■ Bobule, drahokamy zimnej záhrady

Testujeme
■ Pracie gély

Handmade
■ Trofej zo starého dreva
■ Drevený anjel
■ Vianočné gule s odkazom
■ Ponožkoví snehuliaci
■ Zvieratká zo šišiek
■ Hravý vianočný darček
■ Zápisníčky do vačku
■ Umývadlová skrinka
■ Obklad v interiéri