tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk
Tvorivé bývanie
Kúpiť toto číslo | PREDPLATNÉ | Archív vydaní | E-verzie časopisov

 
 
 
„Treba hľadať pozitíva.“ Životná mantra môjho muža by sa hodila každému z nás. Pozitívny pohľad na svet nie je vôbec samozrejmý. Je to tvrdo vytrénovaná zručnosť, ktorá sa každý jeden deň podrobuje skúške odolnosti. Minulý týždeň sa mi zasekla zámka na vchodových dverách. Presne v deň, keď vrcholili prípravy nového čísla a mala som práce vyše hlavy. Presne v ten deň bol správny čas, aby som zháňala zámočníka a takmer dve hodiny riešila opravu dverí (ktorá nakoniec stála aj pekné euro, čo si budeme hovoriť).
Pozitíva? Tá zámka sa zasekávala už vyše mesiaca, konečne sme sa donútili ju vymeniť. Našťastie sa mi ju podarilo zaseknúť pri otvorených dverách, tak sme nemuseli frézovať. Uvarila som si obed, zavolala kamoške a spomenula som si, že si chcem zobrať do práce teplé ponožky. To, čo skutočne potrebujeme, sa občas maskuje za najväčšiu nepríjemnosť.
Za celý tím Tvorivého ekoBývania vám prajem pokojné prežitie sviatkov a len to dobré do nového roka. Aby ste vedeli rozoznať skryté možnosti, aby sa z problémov stali výzvy a aby ste stále videli pohár napoly plný. Podľa možnosti napoly plný vareného vínka.

Karolína

 

 

Fotogaléria z časopisu:

 

Na návšteve
■ Leopoldov: Sen s podmienkou
■ Paríž: V cukrárovom kráľovstve

Téma čísla
■ Drevo, kameň, tehla: 21 tipov ako ich najlepšie skombinovať
■ Vianočné dekorácie
■ Tipy na darčeky
■ Sviatočné stolovanie
■ Zelené a zdravé Vianoce
■ Kúrime krbom

Záhrada
■ Kvitnúca zimná záhrada

Handmade
■ Vianočný venček s medovníčkami
■ Box so zimnou náladou
■ Chladič na šampanské
■ Nehorľavá podlaha pri piecke
■ Voňavý svietnik
■ Čierna stena na kreslenie

Pravidelne
■ Recepty