tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk
USS_2014_01_v350Urob si sám

Aktuálne číslo               Predplatné               Archív starších čísel               E-verzie časopisov

Milí čitatelia, v čase, keď sa vám dostáva náš časopis do rúk, sa už celkom určite pripravujete na Vianoce, kupujete darčeky, stromček, kapra… Prichádza krásny čas, keď sa v záhradách nebude pracovať, pretože príroda si po dlhom rodení musí odpočinúť, na stavbách zasa ustane aktivita kvôli zime. A práve to je dobre. Lebo odpočinok potrebujeme aj my ľudia, aby sme nabrali nových síl, streli sa s rodinou, priateľmi a známymi a spoločne prežili najkrajšie sviatky roka. Poznám aj takých, čo sa práve v tomto čase budú slniť v Mexiku alebo surfovať na mori niekde v tramtárii, ale ja osobne si neviem predstaviť, že by som vianočný čas trávil vzdialený od rodiny a ďaleko od nášho maličkého, často kritizovaného, ale predsa krásneho Slovenska. Pre vás, čo trávite Vianoce doma, sme pripravili mnohé zaujímavé články smerujúce ku skrášleniu a zlepšeniu bývania, vybaveniu domácej dielne, starostlivosti o rastliny a veľa ďalších užitočných tipov. Budeme radi, keď sa do nich schuti začítate aj počas chvíľ oddychu.
A keďže po Vianociach nasleduje koniec roka, dovoľte mi, milí čitatelia, aby som sa vám v mene všetkých, ktorí pripravili tohtoročné vydania, poďakoval za priazeň a záujem, ktorý venujete nášmu časopisu, za podnetné návrhy na jeho zlepšenie, ako aj za mnohé užitočné nápady, návody a tipy, ktorými doň prispievate, a tak ho spolu s nami aj tvoríte.
Všetkým vám prajem veľa zdravia, šťastia, požehnania, lásky a spokojnosti v nadchádzajúcom roku 2014. Nech je pre vás vo všetkom lepší ako ten predošlý.

Stanislav Botur

 

 

 

Vykurovanie
■ Bezpečne postavený kozub
■ Natierame rebrovaný radiátor

Čitateľské návody
■ Brúsenie korčúľ
■ Vešiak do predsiene

Projekt mesiaca
■ Vysoká policová skriňa

Dekorácie
■ Nástenné hodiny
■ Námornícky veniec
■ Vypletaná sova
■ Balkónová zimná dekorácia

Poradňa pre čitateľov
■ Odvody pre živnostníkov
■ Nakúpte výhodne
■ Ako lacno upraviť dosky
■ Rady pestovateľom

Stavba a rekonštrukcie
■ Strieška pri vstupe
■ Obnova okennej dosky

Stroje a náradie
■ Test: Oscilačné náradie
■ Výber snehovej frézy

Dvor a záhrada
■ Január v záhrade
■ Lunárny kalendár
■ Rýchlenie cibuľovín
■ Prírodná ekozáhrada
■ Pestujeme izbové kvety
■ Očisťovanie bytu rastlinami