tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk
Urob si sám
Kúpiť toto číslo | PREDPLATNÉ | Archív vydaní | E-verzie časopisov

Milí čitatelia,

po mesiaci sa opäť spolu stretávame na nových stránkach vášho obľúbeného magazínu. Hoci sme uprostred zimného obdobia, pani zima veru ešte neukázala svoju skutočnú silu, prinajmenšom tu v okolí Bratislavy. Je možné, že jediná spomienka nám na ňu ostane zo snehovej nádielky začiatkom minuloročného decembra. Ani v našich horách doteraz neudreli veľké mrazy, nuž uvidíme, či zima ostane slabá ako doteraz. Táto situácia, na druhej strane, umožňuje venovať sa záhrade a prácam v nej skôr ako po iné roky. Záhradkári iste privítajú komplexný servis, v ktorom prinášame až tri celoročné kalendáre zamerané na údržbu záhrad, pestovanie úžitkových i okrasných rastlín a ich ochranu chemickými prostriedkami. Zostavili sme ich tak, aby ste si dva z nich – postrekovací a lunárny – mohli vybrať a prípadne prilepiť na stenu bez toho, že by ste prišli o iné zaujímavé časti časopisu. Veľkou pomôckou je aj poradňa zameraná na výsadbu a vysievanie nových alebo overených a kvalitných rastlín v nadchádzajúcej sezóne.
Samozrejme, venujeme sa aj stavebnej časti prehľadom vstupných a vnútorných dverí, rekonštrukcii kúpeľne či stavbe plota. Nezabudli sme ani na návody s tematikou skrášlenia bytu.
Verím, milí čitatelia, že aj v tomto vydaní nájdete články, ktoré vám budú pomáhať alebo vás inšpirovať pri tvorivej voľnočasovej činnosti. V mene vydavateľa vám želám veľa pohody počas celého februára.

Stanislav Botur

 

 

Fotogaléria z časopisu

 

Záhrada a dvor
■ Montujeme drôtený plot
■ Záhradný poradca
■ Februárová poradňa
■ Akú zeleninu vysievať a sadiť na jar
■ Môže vydržať záhrada bez chémie?

Záhradné kalendáre
■ Ako používať kalendáre

■ Kalendár plánovania prác
■ Kalendár chemickej ochrany ovocia a zeleniny
■ Lunárny kalendár

Stavba
■ Ako postaviť drevenú bránu
■ Prehľad vstupných a vnútorných dverí

Rekonštrukcia
■ Rekonštrukcia kúpeľne

Do bytu
■ Stolčeky z pníkov
■ Valentínske srdcia
■ Hodiny so zvieracím motívom
■ Vešiaky zo štipcov a tyčí
■ Machová váza