tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk
Urob si sám
Kúpiť toto číslo | PREDPLATNÉ | Archív vydaní | E-verzie časopisov

Milí čitatelia!

Čas rýchlo beží a my sa opäť stretávame na stránkach nášho mesačníka. Mnohí z nás sú na dovolenkách. Ako krásne môže byť teraz pri mori! V prvom týždni sa človek nevie dospať a dostatočne si poleňošiť, druhý oddychuje, ale aj športuje a začne si vymýšľať rozličné aktivity, túry a výlety, ale tretí týždeň už máme dovolenky dosť a najradšej by sme šli domov. Začíname rozmýšľať a plánovať, čo treba urobiť v záhradke – natrieť chatku, vymeniť škridlu, zavolať elektrikára, opraviť vlhnúci múr, odplašiť havrany, poliať uhorky, pokosiť trávu, zobytniť mladým podkrovie a ktoviečo ešte.
Júl je pre niekoho časom odpočinku na ležadle pri mori, pre nás domácich majstrov môže byť aj časom na zintenzívnenie prebiehajúcich stavebných prác. Tí, čo začali stavať dom, sa ho budú snažiť čo najrýchlejšie zastrešiť a do zimy uzavrieť. My záhradkári popri práci na skrášlení bytu nezanedbávame ani záhradu.
A k tomu, samozrejme, rodina, práca a ďalšie povinnosti, takže človek má čo robiť, aby všetko stihol. Verím, že leto vám, milí čitatelia, prinesie aj nové sily, takže vás stres neprevalcuje a nájdete si čas aj na oddych spojený s čítaním našich zaujímavých článkov, ktoré vás budú inšpirovať pri záľubách. Potešíme sa, keď nám pošlete do redakcie zaujímavé letné postrehy, podnety a zrealizované nápady. Nech sa vám darí. K tomu vám prajem veľa pohody a úrodné počasie.

Stanislav Botur

 

 

Fotogaléria z časopisu

 

Majstrovanie
■ Domáce majstrovanie
■ Drevenica nad potokom
■ Premena starej debničky
■ Skrášľujeme s Möbelixom
■ Ozdobný lanový nápis
■ Rastlinkové magnetky
■ Zvislá záhrada v byte
■ Ako správne lepiť drevo
■ Natierame skrinku
■ Renovujeme stoličku

Júl v záhrade
■ Záhradná poradňa
■ Domček ako z rozprávky
■ Najkrajšie rastliny k bazénu

■ Pestujeme ukážkové ruže
■ Úsporné zavlažovanie
■ Kozub, gril, pec a udiareň v jednom
■ Zdravé grilovanie
■ Prehľad záhradných grilov
■ Prehľad hotových kozubov
■ Údržba krovinorezu

Stavba a obnova
■ Stavebná poradňa
■ Opravujeme strechu
■ Úsporná a bezpečná domácnosť
■ Montáž motora na strešné okno
■ Dobrý nákup
■ Krížovka