ASB

Časopis ASB

Časopis ASB už od roku 1994 prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebníctva a developmentu.

Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch. Redakcia ASB okrem štandardných vydaní pripravuje aj dva špeciály – ročenky TOP 50 stavieb Slovenska a ASB Almanach s analýzami, predikciami a rebríčkami firiem.

Základné informácie o časopise

  • Predajná cena: 3,90 €
  • Periodicita: 8x + 3 špeciály
  • Vychádza od: 1994
  • Náklad: 6 000 ks
  • Rozsah: 112 – 160 strán
  • Formát: 230 × 300 mm

Vyberte si výhodné predplatné

58,50 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  16 čísel časopisu ASB  2 vydania časopisu ASB špeciál (Almanach stavebníctva) v hodnote 19,80 € 2 vydania časopisu ASB špeciál (TOP 50 stavieb Slovenska) v hodnote 11,80 €  Celkovo ušetríte 35 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch. Darčeky k predplatnému: Predplatiteľ obdrží špeciály, ktoré vychádzajú počas jeho predplatného obdobia. ASB špeciál - Almanach stavebníctva Vydavateľstvo JAGA vydáva každoročne špeciálne vydanie časopisu ASB s názvom Almanach stavebníctva. Ide o etablovaný a vyhľadávaný titul, ktorý ponúka čitateľom pohľad na uplynulé obdobie a súčasne aj predikcie na najbližšie obdobie čo sa týka stavebníctva. Základom každého vydania sú rebríčky stavebných a developerských firiem + podrobné analýzy trhu. ASB špeciál - TOP 50 stavieb Slovenska Vydavateľstvo JAGA vydáva každoročne špeciálne vydanie časopisu ASB s názvom TOP 50 stavieb Slovenska. V časopise čitatelia nájdu výber tých najpozoruhodnejších stavieb na Slovensku v aktuálnom období. Staršie čísla zakúpite na stránke www.jagastore.sk Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku 🙂
43,20 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  16 čísel časopisu ASB  Celkovo ušetríte 31 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch. Staršie čísla zakúpite na stránke www.jagastore.sk Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku 🙂
35 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  8 štandardných čísel časopisu ASB  1 sadzobník UNIKA na rok 2024 v hodnote 21,00 €  Poštovné a balné neplatíte Ušetríte až 33 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR   Darček: Sadzobník UNIKA 2024 (vyšlo v januári 2024) Sadzobník pre navrhovanie ponukových cien projektových prác a inžinierskych činností. Vydanie sadzobníka obsahuje odporúčané minimálne a maximálne ceny projektových prác a inžinierskych činností určené algoritmicky v závislosti od náročnosti kategórie a pásma, do ktorého je stavba zaradená, v závislosti od aktuálneho rozpočtového nákladu stavby a od vývoja ekonomických ukazovateľov v hospodárstve.Ceny projektových prác sa vzhľadom na výrazné zmeny cien stavieb oproti stavu zo začiatku roku 2023 menia. Nárastom ceny stavby rastie aj cena projektových prác, avšak nakoľko táto zmena cien nieje presne priamoúmerná, tak boli upravené aj ceny v tabuľkách, tak aby presnejšie zohľadňovali aktuálnu infláciu v NH podľa údajov Štatistického úradu SR. Vydanie sadzobníka obsahuje tiež odporúčané hodinové sadzby pre projektové práce. 160 strán, 2024, mäkká väzba, 15 x 21 cm   Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch.
31,50 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  8 čísel časopisu ASB  1 vydanie časopisu ASB špeciál (Almanach stavebníctva 2023) v hodnote 9,90 € 1 vydanie časopisu ASB špeciál (TOP 50 stavieb Slovenska 2023) v hodnote 5,90 €  Celkovo ušetríte 30 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR   Darčeky k predplatnému: Predplatiteľ obdrží špeciály, ktoré vychádzajú počas jeho predplatného obdobia. ASB špeciál - Almanach stavebníctva Vydavateľstvo JAGA vydáva každoročne špeciálne vydanie časopisu ASB s názvom Almanach stavebníctva. Ide o etablovaný a vyhľadávaný titul, ktorý ponúka čitateľom pohľad na uplynulé obdobie a súčasne aj predikcie na najbližšie obdobie čo sa týka stavebníctva. Základom každého vydania sú rebríčky stavebných a developerských firiem + podrobné analýzy trhu. ASB špeciál - TOP 50 stavieb Slovenska Vydavateľstvo JAGA vydáva každoročne špeciálne vydanie časopisu ASB s názvom TOP 50 stavieb Slovenska. V časopise čitatelia nájdu výber tých najpozoruhodnejších stavieb na Slovensku v aktuálnom období.   Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch. Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku:
27 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  8 štandardných čísel časopisu ASB  publikáciu ASB Almanach stavebníctvo 2023 v hodnote 9,90 €  Poštovné a balné neplatíte Ušetríte až 30 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR   Darček: ASB Almanach stavebníctvo 2023 (vyšlo v septembri 2023) V 380-stranovom ASB Almanachu opäť prinášame nielen štatistiky a prognózy analytikov, ale aj názory odborníkov priamo z praxe. Každoročným ťahákom sú rebríčky stavebných spoločností. V tomto roku sme vyhodnotili takmer 1500 stavebných spoločností. V analýze realít sme rozobrali nielen na trhu dominantné rezidenčné nehnuteľnosti, na zúbok sme sa pozreli aj komerčným nehnuteľnostiam z oblasti industriálu a logistiky, retailu i administratívy. V samostatnej časti, na viac než 100 stranách, ponúkame prehliadku bezmála 200 pripravovaných a rozostavaných projektov z hlavného mesta i z regiónov Slovenska. 380 strán, vydané v septembri 2023, mäkká väzba, 23 x 30 cm, 1,6 kg, vydavateľstvo JAGA   Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch.
25 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  8 štandardných čísel časopisu ASB  publikáciu ASB špeciál 2024 Osobnosti slovenskej architektúry I. v hodnote 8,90 € Poštovné a balné neplatíte Ušetríte až 38 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR   Darček: Osobnosti slovenskej architektúry (vyšlo v marci 2024) Rozhovory s osobnosťami, sú vedené tak, aby rozprávali príbeh, pripomínali minulosť, svedčili o dnešnej dobe, inšpirovali, vzdelávali. Aby oslovili architektov naprieč generáciami i zameraním, aby oslovili aj tých z iných profesijných zameraní, ktorí sa ale zaujímajú o život v architektúre a s ňou. Naše životy totiž vedieme v architektúre od narodenia až po smrť, celé naše bytie sa odohráva v priestoroch, ktoré kedysi vytvoril architekt, krajinný architekt, urbanista, interiérový dizajnér. 160 strán, vydané v marci 2024, mäkká väzba, 23 x 30 cm, vydavateľstvo JAGA   Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch.
25 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  8 štandardných čísel časopisu ASB  publikáciu ASB špeciál 2023 Mladí slovenskí architekti v hodnote 8,90 € Poštovné a balné neplatíte Ušetríte až 38 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR   Darček: Mladí slovenskí architekti (vyšlo v marci 2023) Nový špeciál ASB je prvý svojho druhu na Slovensku, ktorý venoval priestor tvorbe štyridsiatich architektonických ateliérov. Čaká vás prehliadka viac ako osemdesiatich architektiek a architektov do 40 rokov, o ktorých určite ešte budeme počuť. Predstavia vám svoje už realizované diela, aj tie, ktoré ešte len pripravujú. Každému z nich záleží na tvorbe kvalitnej architektúry, prostredia, vďaka ktorému môžeme dennodenne tvoriť kvalitné komunity, ulice, zóny, mestá a vzťahy medzi nimi a nami, užívateľmi týchto priestorov. 192 strán, vydané v marci 2023, mäkká väzba, 23 x 30 cm, vydavateľstvo JAGA   Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch.
24 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  8 štandardných čísel časopisu ASB  Pexeso Mladí slovenskí architekti Poštovné a balné neplatíte Ušetríte až 30 % z hodnoty balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR   Darček: Pexeso Mladí slovenskí architekti Špeciál z dielne ASB – Mladí slovenskí architekti – venoval priestor tvorbe 40 architektonickým ateliérom.Redaktorka časopisu ASB, architektka Broňa Tarnócy sa vrátila na svoju alma mater – Fakultu STU (dnes FAD STU) v Bratislave. Dielo významného predstaviteľa funkcionalizmu Emila Belluša sa stalo „foto ateliérom“, v ktorom spoločne s fotografom Mirom Pochybom a architektmi objavovali krásu scénických priestorov. Špeciál ASB – Mladí slovenskí architekti – zaznamenal veľký úspech. Aj preto sme sa rozhodli vytvoriť jeho „pokračovanie“ vo forme pexesa a hravou formou vám priblížiť tváre a diela mladej architektonickej scény. Pevne verím, že vás táto nezvyčajná stolová hra bude nielen baviť, ale prinesie vám aj nové poznanie.   Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch.
23,20 €
Čo dostanete v rámci predplatného?  8 štandardných čísel časopisu ASB  Ušetríte až 26 % z hodnoty celého balíčka  Časopisy dostanete až do schránky !  doručenie len v rámci územia SR Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch. Staršie čísla zakúpite na stránke www.jagastore.sk Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku 🙂

Predajné miesta

Predajňa Obchodné centrum Adresa Mesto
Tabak – Press Shopping Palace Zlaté piesky Cesta Na Senec 2/A Bratislava
GECO tabak OC Aupark Einsteinova 18 Bratislava
Tabak – Press OC Aupark Einsteinova 18 Bratislava
Tabak – Press OC Glavica Eisnerova 64 Bratislava
Tabak – Press OC Lidl Galvániho 24/A Bratislava
Tabak – Press OC Kaufland Harmincova Bratislava
Tabak – Press   Hodžovo námestie 36 Bratislava
Tabak – Press   Ivánska cesta Bratislava
Tabak – Press OC Terno Plus Kresánkova 3 Bratislava
Tabak – Press   Letisko M. R. Štefánika 818 Bratislava
Tabak – Press   M. R. Štefánika 867 Bratislava
GECO tabak OC Centrál Metodova 6 Bratislava
Tabak – Press   Mlynské Nivy A117 Bratislava
Tabak – Press   Mlynské Nivy B014 Bratislava
Tabak – Press OC Retro Nevädzova 6 Bratislava
Tabak – Press OC Galéria Panónska 25 Bratislava
GECO tabak OC Danubia Panónska Cesta 16 Bratislava
Tabak – Press OC Vajnory Pri Starom Letisku Bratislava
Tabak – Press OC Eurovea Pribinova 10 Bratislava
Tabak – Press OC Eurovea Pribinova 8/B Bratislava
Tabak – Press   Račianske Mýto 13 Bratislava
Tabak – Press OC Kaufland Romanova/Jantárová cesta 30 Bratislava
Tabak – Press OD Saratov Saratovská 35 Bratislava
Tabak – Press   Sedlárska 3 Bratislava
Tabak – Press OC Kaufland Slovnaftská 5 Bratislava
GECO tabak OC Cubicon Staré Grunty 24 Bratislava
Tabak – Press OC Kaufland Tomislava P. Kolakoviča 7445 Bratislava
Tabak – Press OC Kaufland Trnavská 41 Bratislava
Tabak – Press OC VIVO! Vajnorská 100 Bratislava
GECO tabak OC Kaufland 29. Augusta 6241/63 Banská Bystrica
Tabak – Press   29. Augusta Banská Bystrica
GECO tabak OC Optima Moldavská Cesta 32 Košice
GECO tabak OC Kaufland Toryská 5 Košice
    Hlavná 102 Košice
GECO tabak HM TESCO Kamenné Pole 2 Liptovský Mikuláš
GECO tabak STOP-SHOP Ul. 1. Mája 41 Liptovský Mikuláš
GECO tabak OC Galéria Námestie SNP 2 Martin
GECO tabak OC Kaufland Hviezdoslavova 1 Michalovce
GECO tabak OC MAX Chrenovská 30 Nitra
Tabak – Press OC Centro Akademická Nitra
Tabak – Press OC Mlyny Štefánikova 61 Nitra
GECO tabak OC Kaufland Moyzesova 3 Poprad
GECO tabak HM TESCO Volgogradská 7/A Prešov
GECO tabak OC Kaufland Nedožerská Cesta 15 Prievidza
GECO tabak OC Kaufland Šafárikova 114 Rožňava
GECO tabak OC Laugaricio Belá 7271 Trenčín
Tabak – Press   Zlatovská Cesta 9 Trenčín
GECO tabak OC Kaufland Vl.Clementisa 41/D Trnava
Tabak – Press   Duklianska Zlaté Moravce
    Ľ. Fullu Zvolen
GECO tabak OC Dubeň Vysokoškolákov 52 Žilina
GECO tabak OC MAX Prielohy 979/10 Žilina
Tabak – Press OC Mirage Farské Schody Žilina
Tabak – Press OC Aupark Veľká Okružná 59a Žilina