tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk

Casopisy_loga_940px_vsetky_201502

Môj dom

Časopis Môj dom prináša čitateľom inšpirácie na skrášlenie bývania. Poradí im, ako si štýlovo zariadiť miestnosti, aké farby a materiály pritom zvoliť, ako postupovať pri stavebných úpravách, čo si všímať pri kúpe nábytku atď.
Viac

Urob si sám

Časopis Urob si sám je najčítanejší časopis pre domácich majstrov na Slovensku. Je určený všetkým aktívnym ľuďom, ktorí radi svojpomocne vyrábajú užitočné predmety a neboja sa pustiť ani do úprav interiéru a záhrady.
Viac

Tvorivé bývanie

Časopis Tvorivé bývanie sa venuje zdravému a úspornému bývaniu. Čitateľom prináša rady a inšpirácie, ako bývať úsporne a ekologicky, ako si zaujímavo a originálne upraviť interiér či záhradu.
Viac

Všetko o bývaní

Publikácie z edície Všetko o bývaní radia svojim čitateľom ako postupovať pri stavbe a rekonštrukcii domu, pomôžu im pri zariaďovaní jednotlivých miestností, návrhu a realizácii záhradného priestoru atď.
Viac

Rodinné domy

V knihe sa prezentujú architekti a stavební inžinieri, ktorí sa zaoberajú projektovaním rodinných domov. Projekty sa vyznačujú štýlovou rôznorodosťou a čitateľ ma tak možnosť vybrať si dom, ktorý mu vyhovuje.
Viac

ASB

Časopis ASB prináša aktuality zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, pripravované projekty, zaujímavé realizácie, profily známych osobností atď.
Viac

Stavebné materiály

Časopis Stavebné materiály informuje o materiáloch, výrobkoch, konštrukciách a technológiách, ako i o ekonomickom stave stavebníctva na Slovensku. Nájdete tu analýzy, rozhovory a novinky z danej oblasti, pracovné postupy atď.
Viac

TZB Haustechnik

Časopis TZB Haustechnik je významným zdrojom odborných informácií, ktoré sú určené profesionálom pracujúcim v oblasti TZB. Pravidelne informuje o aktualitách, nových technológiách, zaujímavých realizáciách atď.
Viac

Inžinierske stavby

Časopis Inžinierske stavby prináša informácie z oblasti dopravných, vodohospodárskych, ekologických, líniových stavieb a geotechniky. Je určený slovenským i českým odborníkom.
Viac

Správa budov

Časopis Správa budov informuje o všetkom dôležitom na poli správy, prevádzky, údržby a obnovy budov. Informuje o úsporách energií starších i novopostavených objektov, obnove bytového fondu na Slovensku atď.
Viac

Kompletný edičný plán JAGA v PDF

Na tomto mieste nájdete edičné plány vydavateľstiev JAGA GROUP a JAGA MEDIA na stiahnutie vo formáte PDF.
Viac

www.mojdom.sk

Mojdom.sk je denne aktualizovaný portál pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú inšpiráciu ako vylepšiť svoje bývanie, potrebujú poradiť pri stavbe alebo rekonštrukcii svojho príbytku či návrhu záhradného priestoru.
Viac

www.urobsisam.sk

Urobsisam.sk je jedinečný portál pre všetkých domácich majstrov. Kreatívni a zruční čitatelia tu nájdu množstvo pracovných postupov, ktoré im poradia, ako si môžu svojpomocne vyrobiť užitočné a originálne predmety.
Viac

www.zahrada.sk

Zahrada.sk je virtuálny poradca pre všetkých záhradkárov. Nájdu na ňom podrobné pracovné fotopostupy, rady a tipy pre okrasnú i úžitkovú záhradu, lunárny kalendár a diskusné fórum s inšpiratívnymi témami a fotkami.
Viac

www.asb.sk

Asb.sk je odborný stavebný portál prinášajúci na dennej bázy dôležité a zaujímavé informácie pre všetkých profesionálov pohybujúcich sa v oblasti stavebníctva, stavebného developmentu a architektúry.
Viac
Na začiatok

Máte otázky ohľadom inzercie? Kontaktujte nás!

Ľudmila Prekalová
Obchodná riaditeľka

T: +421 2 50 200 225
M: +421 903 592 378
E: ludmila.prekalova@jaga.sk

Katarína Lipovská
Obchodná manažérka

T: +421 2 50 200 257
M: +421 903 288 511
E: katarina.lipovska@jaga.sk

Jaroslava Omastová
Obchodná manažérka

T: +421 2 50 200 205
M: +421 903 245 665
E: jaroslava.omastova@jaga.sk

Alena Přidalová
Obchodná manažérka

T: +421 2 50 200 207
M: +421 903 516 151
E: alena.pridalova@jaga.sk

Veronika Uhrínová
Obchodná manažérka

T: +421 2 50 200 217
M: +421 902 982 999
E: veronika.uhrinova@jaga.sk

Juraj Vilkovský
Obchodný manažér

T: +421 2 50 200 222
M: +421 903 246 321
E: juraj.vilkovsky@jaga.sk