tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk
USS_2013_11_v350Urob si sám

Aktuálne číslo               Predplatné               Archív starších čísel               E-verzie časopisov

Milí čitatelia, dostávate do rúk ďalšie číslo nášho mesačníka. Som rád, že môžem takpovediac pootvoriť dvere a privítať vás ako hostiteľ, čiže napísať pár slov. Príprava každého čísla s jeho obsahom je náročná, a keď má kladnú odozvu, teší nás to a motivuje do lepšej práce. Snažíme sa, aby vám časopis prinášal vždy niečo nové, čo ste ešte nevedeli. To je naše každomesačné prekvapenie pre vás. Verím, že aj v tomto čísle si nájdete to svoje.
Keď už hovoríme o chystaných prekvapeniach, plánujeme vám ukázať zopár takých darčekov pre mužov, o akých ste ani nechyrovali, no, možno máličko preháňam. Ale ak chcete, zapojte sa. Pošlite nám cez našu internetovú stránku urobsisam.sk svoj tip na neobyčajný darček pre muža. Päť najzaujímavejších tipov na darček odmeníme peknou knihou z nášho vydavateľstva. Kvôli výhre by ste mali uviesť aj svoje meno a adresu. Posielajte nám linky, fotografie a tipy na darčeky, ktoré by sa páčili vášmu manželovi, tatkovi, deduškovi, priateľovi, kamarátovi, bratovi, synovi či synčekovi alebo vnúčikovi. Podotýkam, že darčeky nemusia byť len pre domácich majstrov, ale akékoľvek.
A ešte jedna súťaž – svoj vianočný darček môžete s naším časopisom aj vyhrať. Už v tomto čísle si môžete pozrieť ceny do našej Veľkej vianočnej súťaže. A prezradím, že zaujímať bude nielen nových, ale aj starších predplatiteľov nášho magazínu.

Všetkým vám, milí čitatelia, prajem pekné čítanie, a ak vás niečo zaujme, či v dobrom alebo zlom, očakávame vaše reakcie. Aby bol z môjho monológu plodný a užitočný dialóg s vami.

Stanislav Botur

 

Vykurovanie
■ Najúspornejšie vykurovanie
■ Ako postaviť bezpečný kozub

Drobnosti a dekorácie
■ Okrasné jesenné svietniky
■ Blatníček z papiera

V byte a dome
■ Detský stolček na hračky
■ Montáž sprchovej batérie
■ Urobte si trópy v byte

Poradňa
■ Vybavujeme dobrý dôchodok
■ Radíme záhradkárom

Stavba
■ Usporte pri vetraní domu
■ Ktorým zateplením ušetríme?

Stroje a materiály
■ Údržba frézok do dreva
■ Čitateľský návod: drvič konárov
■ 8 rád pri štiepkovaní

Rekonštrukcie
■ Obkladačky v kúpeľni
■ Zateplite dom slamou

Dvor a záhrada
■ Ozdobný záhradný oblúk
■ „Skalničkár“ – prenosná skalka
■ November v záhrade
■ Zazimovať záhradu sa oplatí
■ Záhrada pre začiatočníkov
■ Vysádzame cibuľoviny
■ Čím vykúriť skleník?

Relax
■ Veľká vianočná súťaž
■ Dobrý nákup
■ Lunárny kalendár