ASB GALA 2014 – Poznáme najlepších

ASB_GALA_2014_image_s552

Ceny ASB GALA 2014 priniesli niekoľko prekvapení. V ďakovných slovách ocenených rezonovali pojmy ako poriadok, transparentnosť v podnikaní či nové časy. Osmička je magické číslo. Istým spôsobom je naozaj symbolom nového začiatku, ostatne, podobné bolo aj krédo Trend konferencie, ktorá ASB GALA večer predchádzala.

Ocenenie ASB GALA vo všetkých kategóriách patrí tým najlepším firmám a osobnostiam v slovenskom stavebníctve, developerskom biznise a architektúre. Hlasovanie odbornej poroty, ktorú tvorí elita z menovaných oblastí vrátane univerzít, inštitúcií či štátnej správy, bolo prekvapením najmä v kategórii developer a stavebná firma. Ukázalo sa, že nejde o to, aby bola firma najväčšia v číslach, keď chce byť najlepšia v tom, čo robí. Dôležité je dobré meno a otvorený, korektný a férový prístup ku klientom a obchodným partnerom. V podobnom duchu hlasovala v každej kategórii aj široká verejnosť na portáli www.asb.sk.

Slávnostný galavečer ôsmeho ročníka sa konal 22. mája 2014 v priestoroch divadla Tower Stage. Viac ako dve stovky hostí, nové tváre aj mnohých, ktorí sú na ASB GALA večere už ako doma, sprevádzal Matej Šišolák so svojím svojským ostrým humorom.

Vrcholom večera bolo samozrejme odovzdávanie ocenení, ale pozvaných hostí zabavili aj tanečnice La portella a prvá dáma slovenského šansónu Szidi Tobias so skvelými piesňami a rovnako skvelým hudobným sprievodom. Po skončení oficiálneho programu zábava pokračovala pri dobrom víne na chutnom raute počas príjemnej predletnej noci až do neskorých hodín. Už teraz sa tešíme na ďalší dobrý ročník.

Hlavné ceny získali:

ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2014
Ing. arch. Ľubomír Závodný

ASB Developer roka 2014
YIT REDING, a. s.

ASB Stavebná firma roka 2014
YIT REDING, a. s.

Z hlasovania verejnosti vzišli a ocenenie získali títo víťazi:

ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva podľa www.asb.sk
Hosť. prof. Ing. Anton Bezák, PhD.

ASB Developer roka podľa www.asb.sk
J&T REAL ESTATE, a. s..

ASB Stavebná firma roka podľa www.asb.sk
Skanska SK, a.s.

ASB_GALA_2014_vitazi_s552
Zľava: Milan Murcko, MBA, YIT Reding – ASB Developer roka 2014 a ASB Stavebná firma roka 2014, Miroslav Fülöp, J&T REAL ESTATE – ASB Developer roka 2014 podľa www.asb.sk, Mgr. Magdaléna Dobišová, SKANSKA SK – ASB Stavebná firma roka 2014 podľa www.asb.sk, Hosť. Prof. Ing. Anton Bezák, PhD. – ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2014 podľa www.asb.sk, Ing. arch. Ľubomír Závodný – ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2014